Puslapiai

2012 m. gruodžio 22 d., šeštadienis

Norint dirbti oriai reikia išmokti atleisti direktorių Reikia  pasakyti, kad tokių straipsnių galima prirašyti tūkstančius nes Lietuvoje šis reiškinys yra masinis.
Tiesa, Lietuvoje yra ir įmonių kurios dalinasi pelnu su savo darbuotojais. Šiose kompanijose darbuotojai gali dirbti oriai. Amerikoje toks reiškinys kai kompanija dalinasi pelnu su savo darbuotojais gan dažnas.

 Kaip ir sakiau Lietuvoje yra įmonių kurios dalinasi pelnu arba nesiekia beprotiško pelno bet kokiomis sąlygomis, bet jų mažuma. Todėl galima pražilti jų beieškant. Emigracija tikrai nėra geriausia išeitis.
Tad ką daryti?
Šiandien  gan daug kompanijų  kuriasi kurios savo veiklos principus stato-dalintis pelnu su savo darbuotojais. Didelė dalis tokių kompanijų dirba internete. Todėl įstoti į tokią kompaniją ir joje dirbti gali bet kas. Paprastai žmogus už prieinamą kainą gali įsigyti kompanijos akcijų ir sėkmingai dirbti po kelių mėnesių ar net savaičių galima pasiekti vidutinį Lietuvišką atlyginimą, o po pusės metų normalaus darbo nesunkiai pasiekiamas ir vidutinis europietiškas atlyginimas.
Kituose straipsniuose kiek plačiau papasakosiu apie tokias kompanijas.
O dabar įsivaizduokite koks gali būti dialogas tarp darbdavio ir darbuotojo  kai pastarasis gauna pajamas iš normalios kompanijos. Ką gali pasiūlyti toks darbdavys? Nieko. Tokį direktorių darbuotojas gali laisvai atleisti.

Komentarų nėra: