Puslapiai

2015 m. kovo 30 d., pirmadienis

Taškas širdy


                                                    Įvadas


Jau kuris laikas sau esu pasižadėjęs aprašyti įvykius ir mintis kurie įvyko ir gimė manyje prieš beveik trisdešimt metų. Kam to reikia? Ko gero, kad niekam, bet...
 Pastaruoju metu aš užmečiau savo blogą. Kitaip sakant tempiu gumą atidėliodamas tai ką seniai turiu padaryti.
Iš tikro reikalas tas, kad neskubu vertinti dabartinių įvykių tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje nes mano asmeninė pozicija būtų visiškai nesuprasta. todėl, manau, kad turiu, o gal net privalau, atgaminti savo minčių genezę.
 Pavyzdžiui šiandien  įsijungęs kompiuterį randu štai tokią informaciją: https://www.youtube.com/watch?v=yT9YXVFgAd8#t=2072  Kaip šią informaciją vertinti? Akivaizdu, kad tai kas čia pateikiama yra tiesa nes remiamasi šia medžiaga: http://sauksmas.lt/stratfor-mes-esame-imperija-video.html
 Kodėl žmonės, šios planetos gyventojai taip elgiasi? Kaip  vertinti tokių žmonių poelgius? Vien tik pasakyti, kad šie yra caca, o anie kaka, sutikite, menka, neefektyvu, tai nieko nedomina ir nestebina.
 Giliau reikia žiūrėti, giliau. Reikia prisikasti iki pat šaknų. O kai prisikasi tai nejučia atsiremi į save ir pamatai, kad pats esi ne tai, kad labai jau panašus į tuos kuriuos kritikuoji, bet gal dar net bjauresnis.

Šį įvadą  buvau užmetęs, bet atsitiko tai kas seniai turėjo atsitikti. 
Tai įvykis kuris manęs ne tai, kad nestebino, bet kurio laukiau. Štai jis:  http://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/germanwings-piloto-a-lubitzo-praeityje-depresijos-seselis.
 Ar galit įsivaizduoti apie ką aš kalbėsiu, rašysiu jei mane įkvepia  savižudis kuris nusižudo su savim nusinešdamas mažiausiai 150  gyvybių.
O kol rašau šį tekstą atsitiko tai ką galima pavadinti: prasideda
Todėl jei galit neskaityti, neskaitykit.
P.S. Straipsnių ciklas pavadintas "Taškas širdy" skamba keistai. Dalis skaitytojų (jų mažuma) iškart supras apie ką aš kalbu, o kiti, tikiuosi, supras vėliau.

Komentarų nėra: