Puslapiai

2019 m. spalio 26 d., šeštadienis

Kas Dievo, Dievui, kas Ciesoriaus, Ciesoriui. O bitkoinai kieno?
Aš pamažu pasineriu į kripto pasaulį. Prisipažinsiu, kad žiūriu į jį kiek atsargiai, su įprastu nepasitikėjimu.
 Investavau minimalią sumą. Į dieną gaunu 0,32%. Kiekvieną dieną galiu reinvestuoti. Reali situacija yra tokia, kad praėjus 20 dienų mano kapitalas padidėjo 14,9% vietoje 0,32x20=6.4%.
 Reikalas tas, kad investuota yra į tokenus, kurie realia kyla.
 Šiaip kompanija žada 10,7% į mėnesį, 221% į metus. Tie kas susigaudo skaičiuose turėjo pagauti kampą, kad aš pasakiau pakankamai daug.
 Kame čia šuo pakastas ir kur visa esmė?
 Pagrindinė kompanijos veikla yra  € keitimas į bitkoiną, eteriumą. Tai momentinė keitykla. Iki 100000 keičia vien tik keliais mygtukų paspaudimais. Didesnė suma keičiama susisiekus su kompanija. Investuoti iki 100000 galima laisvai. Didesnė suma investuojama nuvykus į kompaniją, pasirašius tarpusavio pasitikėjimo raštą, apie tai, kad neišduosite kompanijos paslapčių. Rimta? manau, kad taip. Kompanija veiklos planą turi dešimčiai metų. Jau po  šių metų spalio 28 dienos atskleisiu dar vieną paslaugą kurią teiks kompanija.
 Kame čia šuo pakastas? Kodėl kompanija užsiimanti kriptovaliutų keitimu gali mokėti tokius didelius procentus?
 Viskas suprantama. Kompanija didina  savo kapitalizaciją todėl pritraukia paprastus investuotojus ir dalinasi pelnu. Kadangi dar yra referalinė sistema tai bendroje sumoje investuotojams išdalinama apie 1% į dieną.
 O dabar išskirtinai tik pensininkams. Norint, kad jūsų pensija padidėtų 100€ jums reikia valstybei (Ciesoriui)  sumokėti 38000€. O čia jei norit pasididinti pensiją 100€ jūs galit investuoti 1000€ ir gausit tą patį rezultatą.
 Taigi, tai kas yra Dievo čia nekalbėsim. Valdžios yra pinigai, kuriais ji  manipuliuoja, pasiimdama liūto dalį sau kartu su bankais. O kas atsitinka kai  nei bankai nei valdžia negali įtakoti pinigų pasidalinimo? Štai toks yra kripto pasaulis.
 O kas nenori gilintis į aukšta materijas ir jei pabandymui 300€ nėra jums dideli pinigai siūlau investuoti ir gauti į mėnesį 10, o gale metų daugiau nei 200%
 Kaip tai padaryti, kreipkitės asmeniškai.
 O čia prisijungimo nuoroda: https://my.exw-wallet.com/?ref=aurius

Komentarų nėra: