Puslapiai

2012 m. kovo 27 d., antradienis

Garliava (IV)

O dabar mano asmeninis požiūris į Garliavos įvykius.

Prisipažinsiu,kad labai nesidomėjau, bet kai išgirdau vaiko klyksmą supratau, kad čia tikrai negeri dalykai dedasi. http://auriusd.blogspot.com/2012/03/lietuva-atsitrenke-i-dugna.html

Klykiantis vaikas, čia jau Lietuvos dugnas. Žemiau nėra kur. Pradėjau domėtis ir stebint reportažą kuris buvo pateiktas TV3 aiškiai matėsi, kas darė nusikalstamus veiksmus vaiko atžvilgiu.

Nagrinėdamas toliau aiškiai supratau, kad yra nebaigta pedofilijos byla. O nebaigus pedofilijos bylos kalbėt apie vaiko perdavimą biologinei motinai negali būti nei kalbos.
Aš pritariu http://ekspertai.eu išsakytoms mintims ir reikalauju, kad aukščiausi šalies vadovai konkrečiais veiksmais sustabdytų Lietuvos griūtį.

Jūs teisingai perskaitėt...kalbu apie Lietuvos griūtį. Nes jei Lietuvoj nėra elementaraus teisingumo tai nėra ir Lietuvos.

1 komentaras:

Anonymous rašė...

Aš didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad galiu čia pasidalinti šiuo nuostabiu, nuostabiu ir nepaprastu liudijimu, tiesiog negaliu patikėti, kad mano buvęs žmogus yra čia su manimi, maldaujantis už visus savo blogus darbus, pasakojantis, kaip jis visą laiką jautėsi tuščias jis buvo toli, paliko mane ir mane labai įskaudino po skyrybų, įvykusių prieš kelis mėnesius. Ir visas šis stebuklas įvyko iškart po to, kai paprašiau daktaro EGWALI pagalbos, šiandien esu laimingiausia moteris pasaulyje, sakyčiau, kad vėl turėčiau šalia savo buvusįjį. Tai stebuklas man ir mano šeimai, ir amžinas malonumas bei linksmumas. Dabar esu tokia laiminga ir nežinau, kaip išreikšti savo dėkingumą ir dėkingumą daktarui EGWALI. Aš labai rekomenduoju jį, jei jums reikia skubios pagalbos, nes tai garantuota, patikėkite manimi.
Siųskite jam el. Laišką šiandien /dregwalispellhome@gmail.com arba per
„WhatsApp“: +2348122948392