Puslapiai

2010 m. sausio 26 d., antradienis

Vyrai už ginklų-internetą užkariauti, moterys ir vaikai internetinių laukų arti.

Kiekvienas lietuviškas vyras yra kovotojas. Netikit? Sugirdykit jam geros lietuviškos degtinės puslitrį, pateikit ant stalo gero skilandžio, rauginto agurko, karštų cepelinų, priminkit Šapokos istoriją, Vytautą, Juodąją jūrą ir pamatysit- erelis, gražu pažiūrėti.
Proga šiam ereliui pasireikšti šiandien yra pati... pati.. .geriausia. Šiandieninis kalavijas- tai kompiuteris ir internetas. Neužkariauti internetiniai dirvonai:  Maskva, Kijevas, Berlynas, Amerika ir visi kiti pasviečiai. O užkariautus dirvonus gali arti ir akėti mūsų geriausios moterys ir protingiausi vaikai. O grobį, mokesčių pavidalu, galite dėti į valstybės aruodus ir kelti BVP. (Bendrą vidaus produktą arba BNP-bendrą nacionalinį produktą).
O jei rimtai ,tai manau supratot, kad kalbu apie darbą, verslą, šeimos darbą ir verslą internete. Geresnės progos kaip šiandien jūs nerasite. Krizė ir kitokios negandos yra tam pati palankiausia proga.
Kokie man žinomi internetiniai dirvonai?
Sakysim, galima susikurti kokią internetinę parduotuvę ir pardavinėti savo gaminius: kalviškus dalykus, drožinius, vaikiškus lininius rūbelius, mezginius ir t.t. Tai nėra lengva ir paprasta, reikia daug žinoti, daug išmanyti. Ne tik mokėti kažką gaminti, bet žinoti internetinius labirintus. O jei pridėsime santykius su valdžia: įmonės registravimas, mokesčiai ir t.t. Vargas, kuriam ne kiekvienas ryšis.
Yra kitokios verslo rūšys, kur jums viskas yra duodama už minimalias investicijas: el. parduotuvė, prekės ar paslaugos, apmokymai, o uždarbį persivesdate į savo kreditinę kortelę. Tai labai panašu į franšizę tik investicijos šimtus kartų mažesnės. (Franšizė pav. Magdoneldas kai įsigyjate viską kartu su išdirbta ir suderinta sistema). Tai vadinama tinkliniu marketingu, MLM, namų verslu.
Šiame tinklapyje jūs rasite įvairių samprotavimų apie tinklinį marketingą, nuorodų į mano kolegų tinklapius ir blogus, jei norėsite galiu padėti išsirinkti kompaniją pagal jūsų poreikius.
Artimiausiu metu kai bedarbių skaičius pasieks 20%, kitokio užsiėmimo nelabai ir rasite. Todėl domėkitės, skaitykit, o jei reikia kreipkitės. Padėsime.

Komentarų nėra: