Puslapiai

2011 m. rugsėjo 26 d., pirmadienis

Man nusibodo rašyti apie tinklinį marketingą


 Tikrai. Man tikrai nusibodo rašyti apie tinklinį marketingą. 3,14.
(3,14 yra skaičius konstanta π. Žinomas skaičius, žinoma konstanta. Internete tai reiškia keiksmažodį, o tiksliau keiksmažodžio praleidimą).
Kol dar nebuvo Lietuviškų kompanijų, o tik visokios Amway, AGEL, ir t.t. tai žmonėms reikėjo aiškinti, motyvuoti. Bet šiandien kai jau atsiranda Lietuviškos kompanijos ir mūsų verslininkai puikiai supranta, kad šis prekybos būdas yra kelis kartus geresnis ir pigesnis, aiškinti apie šios prekybos sistemos privalumus- nusibodo. Nusibodo nes tai laiko gaišinimas. http://auriusd.blogspot.com/2010/02/mociutes-kletele.html

Sakysim tokia kompanija kaip family-oriented aš esu vis labiau patenkintas. Prekės paprastos kaip dvi kapeikos, pristatymas iki durų, pristatymas nemokamas, užsisakau cukraus nes tekainuoja tik 3,59 lt/kg ir kai pamatau, kad moteris iš siuntų pristatymo kompanijos tysia iki durų 10-15 kg. siuntinį, man kaip vyrui net nepatogu. Tuo tarpu Lietuviai registruojasi į šią kompaniją ir nedrįsta pirkti. Pas mane jau keli šimtai tokių apmirusių sielų, o pas Mindaugą ko gero jau ir tūkstančiai. Ir kai praeitą savaitę pakalbėjau su kompanijos vadovybe ir sužinojau, kad vadybininkų padėjėjų yra tik keli, o vadybininkas tik vienas-Mindaugas, aš net nustebau.
Šiandien tai vienintelė kompanija Lietuvoje duodanti klientui tokias nuolaidas (4 procentus duoda iš kart) ir dar po 1 litą nuo kiekvieno pakviesto žmogaus. O aš jau gaunu 5 procentų nuolaidą ir kas mėnesį didėja suma nuo mano ir mano komandos pakviestų narių.

Reikia būti paskutiniu lochu, kad nepasinaudoti tokia galimybe.

Patyrusiam marketologui, turinčiam savo autoresponderyje kelis šimtus ar net kelis tūkstančius email. adresų, tokia kompanija yra tik žaidimas. Jis nesunkiai surenka komandą ir jau kitą mėnesį gali maitintis už dyką, o dar vėliau ir užsidirbti.

Bet yra kita medalio pusė. Patyręs marketologas nenori vargintis dėl Lietuvių. Jam iki lemputės tie durniai Lietuviai. Jis geriau turės reikalus su tarptautinėmis kompanijomis ir geriau kalbėsis su Džoniu iš Amerikos, arba Ivanu iš Rusijos, bet tik ne su Lietuviu. Ir gauna šis patyręs marketologas įplaukas iš Amerikos, Rusijos, Vokietijos, kviečiasi į savo komandą kolegas iš Indijos ir iki lemputės jam ši Lietuva su savo Lietuviais. „deržanto banko milijono į plevanto na zakono“.

Tokia yra realybė, daugeliui nematoma realybė.

Yra ir kita realybė. Įkišau snapą pas Burgį, burgis.lt Truputį pasikapojau. Gavau per snapą: „Pasižiūrim Auriaus tinklaraštį – randam MLM…
Žmogus dirba darbą, kuris negali būti mėgstamas. Tos veiklos pamatas – melas; joks normalus žmogus negali pamėgti tokio darbo“.
3,14
Ir nieko daugiau ta tema aš nekalbėsiu.

O kas norit sužinoti tinklinio marketingo paslapčių ir kaip dirbti per internetą ateikit, nusipirkit eilinių prekių kurias perkate kiekvieną dieną, aš nuo jūsų gausiu 1 litą. Man užtenka. Bet už tą 1 lietą aš Jus apmokysiu ir jei labai norėsit išvesiu į tarptautinius vandenis. http://family-oriented.lt/r/supermarketas

4 komentarai:

Evelina rašė...

Gal ir taip, kad specialiai ignoruoji lietuvius, ir su jais nedirbi. Tiesiog kai turi su kuo palyginti, žinai, kad lietuvis- veislė ypatinga. Štai ateina rusas į komandą, gal naujokas. Akys didelės, visko klausia, nori mokytis. Nebijo kompo pamaigyti. Domisi, ieško, dalyvauja. Kas, atsiradus naujai kompanijai, padaro saito vertimus, slaidus, konferencijas, pritaiko atskirą sistemą ? Rusai. Nei viens nemoka angliškai (nacionalinis ypatumas :) ), bet ima, ir padaro. Nes NORI. Nes REIKIA. Lietuviai apie tai girdėt negirdėję, bet ne tai bėda. Bėda, kad girdėti nenori. Geriau nutaisius intelektualų veidą postringauti, kad MLM negali patikti, nes patikti negali....

O man patinka. Kodėl ? Todėl kad galvą keičia.

P.s. : Jokiu būdu ne apie visus, turiu ir labai gražių išimčių :)

Evelina rašė...

Edit 1 sakiny : Gal ir NĖRA taip...

Aurius rašė...

Šiandien po susitikimo su family administracija supratau kaip reikia su lietuviais dirbti. Kreipkis Evelina, pasakysiu.

Anonimiškas rašė...

dx edge